Ogłoszenia 2014.11

OBÓZ ZIMOWY 2015 UKS PINGWINY

Witam serdecznie!
Chciałbym Państwa, a przede wszystkim dzieci zaprosić na obóz narciarsko - pływacki do Szczyrku. W załączniku oferta.
W odpowiedzi proszę zaznaczyć, która oferta jest dla Państwa atrakcyjniejsza 7-dniowa czy 11 dniowa. Żeby obóz mógł się odbyć musi zdecydować się co najmniej 20 osób. Na wyjazd można pojechać z dzieckiem. Na stoku dzieci będą pod opieką doświadczonych instruktorów podzieleni na grupy o określonym stopniu zaawansowania. Na ostateczną decyzję czekam do 6 grudnia. W przypadku zebrania się odpowiedniej ilości wyślę info że możecie Państwo wpłacać pierwszą ratę na konto klubowe.

Proszę o deklaracje mailowe do 6 grudnia 2014, jeżeli uzbiera się odpowiednia ilość dzieci, wtedy poproszę o przedpłaty na konto klubowe (z wpłatami proszę poczekać na maila ode mnie).

Szczegóły obozu zimowego w załączniku.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Karol Perl

Załączniki:

Utowrzono: 2014-11-26

Otwarte Zimowe Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Pływaniu roczniki 2002, 2003, 2004

Zapraszam na powyższe zawody: Zimowe Mistrzostwa Warszawy
Zgłoszenia proszę przesyłać do mnie mailem: k.perl@uks-pingwiny.pl.

Karol Perl

Utowrzono: 2014-11-26